Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663
1 ÜLKE SEÇİMİ
ÜLKE SEÇİMİ
2 ŞEHİR SEÇİMİ
ŞEHİR SEÇİMİ
3 VİZE TÜRÜ
VİZE TÜRÜ
Sonuçları Gör

Malezya

 

MALEZYA VİZE İŞLEMLERİ

Malezya Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri, turistik amaçlı seyahatlerinde vize prosedüründen muaf tutmaktadır. Ancak Malezya’ya 30 günden fazla süreli seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Malezya Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Malezya’ya ticari veya öğrenim amaçlı seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

                                                         
Malezya Ticari Vizesi, Malezya Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi, Malezya Öğrenim Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.
 
Malezya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için OMD Vize temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz.
 
Malezya vizesi için gerekli evraklar başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. 
 
Malezya vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3-5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Malezya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 1 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 

Malezya vize işlemleri için gerekli olan Malezya otel-uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz.
 
Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin!

Detaylı Bilgi için;
0542-370-00-34
0850-259-2-663
info@omdvize.com

Vize Türleri

Gerekli Bilgiler

OMD DESTEK HATTI
Phone Image

0542 370 00 34

0850 259 26 63

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ