Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663
1 ÜLKE SEÇİMİ
ÜLKE SEÇİMİ
2 ŞEHİR SEÇİMİ
ŞEHİR SEÇİMİ
3 VİZE TÜRÜ
VİZE TÜRÜ
Sonuçları Gör

Singapur

 

SİNGAPUR VİZE BAŞVURULARI İÇİN EN GÜNCEL BİLGİLER 

Türkiye Cumhuriyeti pasaportlarına 90 güne kadar vize uygulanmamaktadır. Türk vatandaşlarına uygulanan vizeler için Vize Rejim Tablosunu kontrol ediniz. Lütfen seyahatinizden önce Nüfus cüzdanınızın mutlaka yanınızda olduğundan emin olunuz.

Singapur'a giriş yapacağınız tüm gümrük kapılarında ibraz etmeniz gerekebileceğinden dolayı seyahatiniz sırasında var ise davetiye, seyahat sağlık sigortası, otel rezervasyonu, uçak bileti gibi evraklarınızın yanınızda olduğundan emin olunuz.

Pasaportunuzun geçerlilik süresinin en az 6 ay olmasına ve pasaportta en az 1 adet boş vize sayfasının bulunmasına dikkat ediniz.

 

ÖNEMLİ NOT : Singapur Türk vatandaşlarını turistik seyahatleri için teoride 90 güne kadar vizeden muaf tutmakla birlikte ülkeye girişiniz sırasında kalış izni genel itibariyle 15 ya da 30 günlük olarak verilmektedir. Ülkeyi ziyaret amacınız ve kişisel durumunuz göz önünde bulundurularak verilen bu izni ve kalış sürenizi kesinlikle ihlal etmemeniz gerekir. Aksi takdirde ülkeye bir sonraki girişiniz mümkün olmayabilmektedir. Kurallara ve kanunlara uyulması konusunda ciddi anlamda hassas olan Singapur’da yabancı bir ülkede olduğunuzun bilinciyle, o ülkenin kurallarına ve davranış biçimine uygun şekilde hareket etmeniz unutmamanız ve dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Eğer 90 günün sonunda Sinagpur'da kalma sürenizi uzatmak isterseniz, kalış sebebinizle ilgili vizeye (çalışma, öğrenci, refakat, uzun dönem ziyaret vizesi vb.) başvurmanız gerekmektedir.

Beyaz renkli ülkeye giriş kartınızı tüm seyahatiniz boyunca mutlaka yanınızda bulundurunuz. Zira ülkeden çıkışınız sırasında da havaalanında size bu kartı soracaklardır.

Sağlıklı ve güzel anılarla dolu seyahatler dileriz.

Detaylı Bilgi için;
0542-370-00-34
0850-259-2-663
info@omdvize.com

Vize Türleri

Gerekli Bilgiler

OMD DESTEK HATTI
Phone Image

0542 370 00 34

0850 259 26 63

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ