Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663
1 ÜLKE SEÇİMİ
ÜLKE SEÇİMİ
2 ŞEHİR SEÇİMİ
ŞEHİR SEÇİMİ
3 VİZE TÜRÜ
VİZE TÜRÜ
Sonuçları Gör

Surinam

 

 

Surinam Ziyaretleriniz için Vize İşlmeleri Hakkında Güncel Bilgiler 

 

Surinam ziyareti yapacak Türkiye vatandaşlarının bu ülkeye olan yolcukları öncesi Surinam vizesi almaları gerekmektedir. Türkiye vatandaşlarının Surinam vizesi olmadan bu ülkeye ise giriş yapabilmeleri mümkün değildir. Surinam devletinin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmazken Surinam Fahri Konsolosluğu Ankara ve Surinam Fahri Konsolosluğu İstanbul Surinam devletinin Türkiye temsilcileridir. Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaport sahibi kişilerin yolculukları öncesi Surinam vizesi almaları zorunludur.

Ayrıca Türkiye vatandaşları Surinam vizelerini, Surinam sınır kapılarından temin edebilmektedirler. Önerilen durum ise Surinam Türkiye temsilciliklerinden Surinam vizelerini edinmeleridir. Türkiye vatandaşlarının Surinam’a girmelerinden en az 10 gün öncesinde sarıhumma aşısı olmaları zorunludur. Bu durum Surinam’a girmek isteyen tüm yabancı ülke vatandaşları için geçerlidir.

Surinam seyahati yapacak olan yeşil pasaport sahibi Türkiye vatandaşlarının Surinam vizesi almaları gerekmektedir. Yeşil pasaport sahibi Türkiye vatandaşlarının Surinam vize işlemlerinde muaf olmadığı gibi aynı zamanda gri ve kırmızı pasaportu bulunan Türkiye vatandaşlarının da Surinam vize işlemlerinde bulunmaları gerekecektir.
 

Surinam Konsolosluğu, Surinam Vizesi Nasıl Alınır?
 

Surinam vizesi 2 farklı şekilde alınabilmektedir,

1 – Surinam Türkiye temsilciliklerine şahsi başvuru yaparak,

2 – Surinam vize işlemleri üzerine faaliyet gösteren vize danışmanlık firmaları  aracılığı ile,

Surinam vize işlemleriniz için vize danışmanlarımızdan iletişime geçiniz.

 

Detaylı Bilgi için;
0542-370-00-34
0850-259-2-663
info@omdvize.com

Vize Türleri

Gerekli Bilgiler

OMD DESTEK HATTI
Phone Image

0542 370 00 34

0850 259 26 63

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ