Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663
1 ÜLKE SEÇİMİ
ÜLKE SEÇİMİ
2 ŞEHİR SEÇİMİ
ŞEHİR SEÇİMİ
3 VİZE TÜRÜ
VİZE TÜRÜ
Sonuçları Gör

Togo

 

 

Togo Vize Başvuruları Hakkında Genel Bilgiler

 

Togo’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Togo vizesi almaları gerekmektedir. Togo girişi vizeleri, Togo’nun kara sınır kapılarında ve Lomé Havaalanı’nda ücreti karşılığında alınabilmektedir.

Togo devletinin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmazken Togo Fahri Konsolosluğu Ankara ve Togo Fahri Konsolosluğu İstanbul Togo devletinin Türkiye temsilcileridir. Ayrıca, Togo’ya girebilmek için sarı humma aşısı zorunludur. Sözkonusu aşının seyahatten en az 10 gün önce yapılması gerekmektedir.

Sıtmanın (malaria) yaygın olduğu Togo’ya seyahat edecek vatandaşlarımızın, sivrisineklerden korunmak için gerekli tedbirleri almaları önem taşımaktadır.

Togo’ya seyahat edecek vatandaşlarımızın güvenlik bakımından dikkatli olmaları, özellikle hava karardıktan sonra şehirlerarası yolculuk yapmamaları tavsiye olunur.

Togo vize işlemleri maksimum 10 iş günü sürmektedir. Togo seyahati gündemi bulunan Türkiye vatandaşları bu ülkeye olan seyahatleri öncesi en az 15 gün önce Togo seyahatlerinin aksamaması için başvuru işlemlerine başlamalıdırlar.
 

Togo Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar: 

1 - Pasaport 
2 - Togo vize başvuru formu 
3 - Togo vize talep dilekçesi 
4 - 2 adet biometrik fotoğraf 
5 - Pasaport ve nüfus cüzdanı fotokopisi

 

Togo Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar:

1 - Pasaport 
2 - Togo vize başvuru formu 
3 - Togo vize talep dilekçesi 
4 - 2 adet biometrik fotoğraf 
5 - Pasaport ve nüfus cüzdanı fotokopisi
6 - Davetiye 

 

Lütfen Dikkat!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan iletişim bilgilerimizden ofisimizi arayarak ya da altta bulunan bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti temini ve otel randevusu gibi konularda lütfen vize uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

 
Detaylı Bilgi için;
0542-370-00-34
0850-259-2-663
info@omdvize.com

Vize Türleri

Gerekli Bilgiler

OMD DESTEK HATTI
Phone Image

0542 370 00 34

0850 259 26 63

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ