Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663

Hakkımızda

OMD Vize; turistik, ticari, eğitim vb amaçlarla yurtdışına çıkmayı planlayan müşterilerimize, tecrübeli uzman kadrosuyla hızlı ve güvenilir bir şekilde vize işlemleri için danışmanlık hizmeti sunan TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin 9356 sicil numaralı A-Grubu bir seyahat acentesidir.

Şirketimiz Vize Başvuru Danışmanlığı yanında resmi olarak Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri de vermekte olduğu için Yurtdışı Öğrenci Vizeleri hakkında ileri düzeyde tecrübe ve bilgiye sahip profesyonel danışmanları aracılığı ile öğrencilere her türlü destek ve danışmanlık yapmaktadır.
 
Şirketimiz kurulduğu günden bu yana tüm Türkiye genelinde yurtdışı öğrenci vizesi, yurtdışına seyahat edecek öğrenciler için en uygun fiyatlı uçak bileti, öğrencilerin eğitimleri boyunca kalabilecekleri konaklama ( aile yanında, öğrenci yurdu vb. ) alternatifleri ve yurtdışı eğitim planlama ve yerleştirme konularında sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

 

Amacımız; uzun ve ciddiyet gerektiren zor bir süreç olan vize alım sürecini, müşterilerimiz için hızlı ve kolay hale getirmektir.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız her zaman için müşteri güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz; sadece seyahat amaçlı danışmanlık hizmeti vermekle sınırlı olmayıp, müşterilerimize seyahat planlamalamalarının başlangıç aşamasından tamamlanmasına kadar geçen sürede güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüm sağlayıcı olmaktır.

Güvenilir, dinamik ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla.

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ