Telefon: 0542-370-00-34 / 0850-259-2-663

UÇAK BİLETİ

 

Ucuz ve Ekonomik Uçak Bileti İşlemleri

OMD Vize bağlı bulunduğu grup şirketi OMD İstanbul Turizm aracılığı ile, tüm havayolu şirketlerinden istediğiniz ülkeye ucuz uçak bileti temin etmenize yardımcı olmaktadır.
Uçak bileti rezervasyon ve satış işlemleri konusunda uzman ekibimiz, yolcularına seyahat etmek istedikleri ülkeye uçuş yapan alternatif havayolu ve parkur seçeneklerini araştırmak suretiyle hem zamandan kazanç sağlanması, hem de gereksiz aktarmalar yaparak yolculuğu sıkıntılı olmaktan çıkarıp rahat ve uygun fiyatlı uçak bileti almalarına yardımcı olmaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı departmanımızla koordineli olarak yurtdışına eğitim amaçlı seyahat edecek öğrenciler için ucuz, uygun fiyatlı uçak bileti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek konforlu ve rahat direkt uçuşlar gerekse de uygun fiyatlı aktarmalı uçuşlar ile öğrencilerimize ve ailelerine masrafların mümkün olduğunca avantajlı fırsatlar sunulmaktadır.   
 

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB üyesi acentamız aracılığı ile gerek yurtdışı uçak bileti gerekse de yurtiçi uçak biletlerinizin temini için bizi arayınız.
 

OMD İstanbul Turizm; Türk Hava Yolları, Lufthansa Havayolları, Air Canada, AnadoluJet, Pegasus Havayolları, Sunexpress, Onur Havayolları ve tüm dünya havayollarının bilet satmaya yetkili satış acentasıdır.
 

 

En uygun ve ucuz uçak bileti satın almak için: 0542 370 00 34

YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ